Графіки прийому

Графік роботи лікарів-неврологів

на осінньо-зимовий період 2017-2018рр.

 

Лисецький Любомир Володимирович,

     завідувач відділення, лікар-невропатолог

     каб.414

     категорія - Вища

     стаж - 21 рік

     Львівський державний медичний інститут закінчив у 1998р. 

 

 

 

 

Графік прийому:

    Пн       

-

Вт

9:00 - 12:00

Ср

14:00 - 17:00

Чт

9:00 - 12:00

Пт

13:00 - 16:00

Сб

згідно
додаткового
графіку
чергувань

 

Район обслуговування:

Виговського 57, 63, 65, 87, 89;

Городоцька 136-150, 162, 207-215а, 217-235, 239; 

Кульпарківська 108а, 108б, 114а, 116а, 118а, 118-138, 144-152, 130б, 142, 154, 158, 158б, 160,166, 172, 174;

Кульчицької 1,3, 12, 14, 16а;

Любінська 50, 52, 54, 56, 58, 60, 57;

Петлюри 24, 26, 37, 47;

Багряного; Вечірня; Рівна; Зиг-Заг; Медведецького; Пташина; Канівська; Копача; Кондукторська; У.Кравченко; Кузневича; Народна; Окружна; Проста; Пустомитівська; Ранкова; Сулими; Суха; Спокійна; Терлецького; Фабрична

 


Ільницька Любов Ярославівна,

     лікар-невропатолог

     каб.414

     категорія - Вища

     стаж - 42 роки

     Львівський державний медичний інститут закінчила у 1973р. 

 

 

 

Графік прийому:

Пн

13:00 - 18:00

Вт

13:00 - 18:00

Ср

8:00 - 13:00

Чт

13:00 - 18:00

Пт

8:00 - 13:00

Сб

згідно
додаткового
графіку
чергувань

Район обслуговування:  

Дагестанська; Євського; Солом'яна; Чувашська; 

Виговського 9, 11, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 29, 31, 31а, 31б, 33, 33а, 35, 37, 72, особняки - 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;

Дрогобицька 35, 36-60;

Дубнівська 42-66;

Дальня 36-54, 37-49;

Караджича 13, 14, всі особняки;

Корянська 4, 6, 8;

Кричевського 46, 58а, 49-59, 94, 96;

Любінська 69, 98, 102, 104, 150, 152, 156, 160, 162, 164, 171-191;

Мисливська 12, 15, 27, 29, особняки;

Патона 9, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 2/2, 2/5, 2/7, 2/4, 2/3, 2/6;

Полтави 34, 36, 43-59;

Ряшівська 15, 27;

Синівського 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;

Сигнівка 1-18;

Солов'їна 8, 10, 12, 13, 15, 17, 19, 21

 


Казімірська Романа Володимирівна,

     лікар-невропатолог

     каб.415

     категорія - Вища

     стаж - 23 роки

     Чернівецький державний медичний інститут закінчила у 1993р. 

 

 

Графік прийому:

 Пн

16:00 - 18:00

      Вт      

-----

Ср

16:00 - 18:00

      Чт      

-----

Пт

16:00 - 18:00

Район обслуговування:

Ботєва 4, 6, 10;

Виговського 39, 41, 45, 45а, 49, 51, 55, 67, 69, 71, 77, 79, 81;

Городоцька 199, 201, 203;

Зв'язкова 3, 3а, 5а, 7, 7а, 9, 10, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 25;

Кульпарківська 176, 190-222, 103, 107, 109, 111, 113, 115;

Копистинського 2-9, 11, 11а, 12, 14, 16;

Кульчицької всі крім 1, 3, 12, 14, 16а;

Любінська 89, 89а, 89б, 91, 91а, 91б, 91в, 95, 97, 97а, 97б, 99, 105;

Порохова 1, 6, 8, 12, 14, 16, 18;

Петлюри 2, 2а, 4, 18а, 18б, 18в, 20, 22, 28, 30;

Поперечна 5, 5а, 7, 8, 9, 11, 14, 16, 20, 20а, 22, 24, 24а, 26;

Робітнича 4, 6, 7, 8;

Голубина; Скісна; Землеробна; Ластів'яча; Смотрицького; Скнилівська; Скнилівські провулки; Щирецька

 

Район обслуговування:  

Виговського 4-30;

Городоцька 218а, 234, 238, 240, 276, 278, 280, 251-277 (особняки), 287, 289, 291-297, 301, 303, 305, 309-319;

Дальня 1-34;

Дозвільна 1, 2, 4, 6, 8;

Дрогобицька 1-30;

Дубнівська 1-43;

Журавлина 1-7, 7а, 9, 9а, 11, 13;

Каховська 6, 8, 15, 17, 19-24, 32, 33, 37, 39;

Кричевського 1-38;

Малицької 2, 4-10, 12, 14, 16;

Патона 2, 6а, 4а, 4/1, 4/2, 4, 6, 8, 10-18, 28, 28а, 34, 36, 27, 31, 33, 35;

Підгаєцька 1-36;

Полтави 1-42;

Ряшівська 1, 3, 5, 7, 9, 13;

Сигнівка 3, 5, 7, 9, 11, 24, 26, 28-32, 40, 46, 46а, 48, 50, 52а;

Авіаційна; Агабек-Заде; Бакинська; Болбачана; Вільхова; Величка; Гарматія; Гіацинтова; Годованця; Збиральна; Зимновідківська; Ірчана; Кам'яна; Конюшинна; Корсунська; Ліщинова; Луцька; Паровозна; Рейсова; Рівненська; Рульова; Самбірська; Сигнальна; Сполучна; Станційна; Тернова; Трещаківського; Тюльпанова; Флінти

 


Коляда Людмила Миколаївна,

     лікар-невропатолог

     каб.417

     категорія - Вища

     стаж - 30 років

     Львівський державний медичний інститут закінчила у 1986р. 

 

 

 

Графік прийому:

Пн

8:00 - 13:00

Вт

13:00 - 18:00

Ср

8:00 - 13:00

Чт

13:00 - 18:00

Пт

8:00 - 13:00

Сб

згідно
додаткового
г
рафіку
чергувань

Район обслуговування: 

Головацького 4, 4а, 1, 3, 5, 7;

Петлюри 23, 27, 27а, 29, 31, 34, 37, 39, 41, 43, 47а, 49, 51, 53;

Садова 1-9, 13, 15, 23, 25а, 24а, 27а, 20, 20а, 22;

Кульпарківська 1-86, 36/42, 108, 108а, 110-112, 114, 130б, 142, 144-152, 154;

Любінська 4, 6, 64, 15-37, 74, 76, 80, 84;

Городоцька 168, 168а, 187, 189, 193, 201, 293, 241, 241а, 241б, 243, 245, 247, 249;

Караджича 14а-16;

Яворницького 1, 3а, 3б, 5, 5а, 7, 7а, 7б, 8, 8а, 9, 9б, 10, 11, 12;

Виговського 1, 3, 3а, 5, 5а, 7, 9а;

Баштанна 1, 3, 4;

Хоробрих; Листова; Лікувальна; Санітарна; Копистинського; Ботєва; Бестужева; Поперечна; Порохова; Робітнича; Скісна; Годованця; Вагонова; Мостова

 


Вовк Леся Миколаївна,

     лікар-невролог дитячий

     каб.141

     категорія - Перша

     стаж - 18 років

     Буковинську державну медичну академію закінчила у 1998р.

 

 

 

Графік прийому:

Пн

8:00 - 13:00

Вт

13:00 - 18:00

Ср

13:00 - 18:00

Чт

9:00 - 13:00

Пт

8:00 - 13:00

Район обслуговування:  

Виговського 47, 53, 63, 73, 83, 85;

Городоцька 188, 190, 200, 210, 210а, 216;

Кульпарківська 156, 164, 164а, 168, 170, 178, 180;

Кульчицької 4, 6, 8, 10;

Петлюри 7, 17, 25;

Садова 27, 29;

Вівсяна; Бабія; Гречана; Грузинська; Житня; Зоряна; Кавказька; Цирителі; Лукича; Лютнева; Пшенична; Підміська

 


Тонконоженко Валентина Олександрівна,

     лікар-невролог дитячий

     каб.141

     категорія - Вища

     стаж - 42 роки

     Львівський державний медичний університет закінчила у 1991р.

 

 

 

Графік прийому:

Пн

13:00 - 18:00

Вт

8:00 - 13:00

Ср

8:00 - 13:00

Чт

13:00 - 18:00

Пт

дитячий садок