Новини

Акція "Здорове місто"


На базі комунальної 5-ої міської клінічної поліклініки 09.06.2017р. (територія прилегла до поліклініки по вул.Виговського, 32) за наказом управління охороною здоров’я Львівської міської ради від 12.05.2017р. №144 проходила інформаційно-профілактична акція "Здорове місто". Мешканцям Львова було створено додаткову можливість перевірити стан свого здоров’я і отримати поради лікарів щодо його формування, збереження, зміцнення та відновлення при ранньому виявленні захворювань.

У спеціалізованих автомобілях і наметах, розгорнутих на відкритому повітрі, мешканці могли провести флюорографічне обстеження органів грудної клітки, УЗД молочних залоз, записати електрокардіограму, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла, гостроту зору та рівень цукру в крові; проконсультуватися у сімейного лікаря, кардіолога, ендокринолога, психотерапевта, дегустували лікувальні кисневі коктейлі.

Участь мешканців Залізничного району в акції «Здорове місто» була дуже активною. Зареєстровано 2213 звернень за консультативними та діагностичними послугами до медичних працівників 5-ої МКП, з них виявлено зміни і скеровано на дообстеження - 122 особи (5,5%).