Офіційне повідомлення адміністрації К8МКЛ про інцидент, який стався 29.07.2016р.

Після завершення слідчих дій адміністрації К8МКЛ вдалося поспілкуватися із завідувачем опіковим відділенням В. Савчиним, який надав інформацію про інцидент, який стався 29.07.2016 р.
Наводимо пряму мову:
«Пацієнтка самостійно звернулася до мене з проханням виконати естетичну пластичну операцію якомога швидше, оскільки у неї запланована поїздка. Щоб допомогти пацієнтці, я перервав відпочинок, 26.07.2016 р. виконав оперативне втручання після чого повернувся на відпочинок до сімʼї у Карпати.
28.07.2016 р. увечері мені зателефонував чоловік пацієнтки із вимогою терміново приїхати оскільки стан пацієнтки погіршився і є болі у животі. Не розуміючи що могло спричинити погіршення, адже операція пройшла без ускладнень, будучи відповідальним за своїх пацієнтів, я залишив сімʼю у Карпатах, а сам виїхав до Львова.
Зранку, у пʼятницю 29.07.2016 р, я прийшов у відділ, побачив пацієнтку, яка без проблем прогулювалася по коридору відділення. На моє запитання «що сталося, що Вас турбує?» отримав відповідь, що у неї усе добре і вона хоче йти до дому. Я виконав перевʼязку, оглянув пацієнтку, переконався що з пацієнткою все гаразд, побажав їй всього доброго і збирався повернутися на відпочинок до сімʼї. 
У момент, коли я вже був перевдягнутий і покидав лікарню передзвонив чоловік пацієнтки з проханням зайти у палату, оскільки він хоче особисто подякувати за проведене лікування.
Я повернувся, зайшов у палату, чоловік засунув мені у руки гроші і у цей момент зʼявилися правоохоронці.
Ось так мені подякували!
Ознайомившись із повідомленнями у засобах масової інформації, офіційно заявляю:
– Жодного вимагання, створення перешкод у лікуванні я не здійснював.
– Я із співчуттям і розумінням поставився до життєвих проблем пацієнтки, вийшов із відпустки, професійно і якісно виконав хірургічне втручання, моя совість перед цією та іншими пацієнтами чиста.»

Колектив лікарні висловлює повну довіру і моральну підтримку колезі, якого знаємо багато років як професійного, самовідданого лікаря і порядну людину!-- 
З повагою,
Надія Погодич,
спеціаліст 1-ої категорії,
управління охорони здоров’я 
Львівської міської ради
тел.:260-23-87